Opis
Charakterystyka Imperial ECOSPORT SUV 235/60 R17 102 H
To model dedykowany kierowcom, którzy lubią sportowy styl jazdy i oczekują od opon bardzo dobrych osiągów, ale nie chcą płacić za komplet zbyt wygórowanej kwoty. Niezaprzeczalnym walorem Imperial EcoSport SUV jest jego atrakcyjna cena, która plasuje go jako oponę budżetową. Jej osiągi jednak zdecydowanie wybiegają poza tę klasę. Masywna strefa barkowa asymetrycznego bieżnika gwarantuje doskonałą stabilność w zakrętach oraz czuwa nad prawidłową przyczepnością podczas szybkiej jazdy. Spłaszczony profil pozwala na szybkie manewrowanie oraz wspomaga prowadzenie. Szerokie rowki obwodowe szybko osuszają ogumienia, natomiast poprzeczne nacięcia odpowiadają za błyskawiczne odprowadzenie wody spod czoła opony.
Zalety opon Imperial ECOSPORT SUV
- Odporna na otarcia i uszkodzenia mechaniczne mieszanka gumowa
- Komponenty ogumienia wytrzymałe na działanie wysokiej temperatury
- Usztywniona strefa barkowa dla większej stabilność w zakrętach
Zastosowanie opon Imperial ECOSPORT SUV
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Imperial |
| Model bieżnika | ECOSPORT SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/60 R17 |
| Kod producenta | 5420068629442 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 102 (do 850 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,9 kg |







