Opis
Charakterystyka Imperial ALL SEASON DRIVER 225/45 R19 96 Y
To model opony, który warto rozważyć, jeśli kluczową kwestią jest idealny balans między atrakcyjną ceną a bezpieczeństwem jazdy. Wraz z relatywnie niskim kosztem zakupu Imperial All Season Driver idzie spora wytrzymałość ogumienia oraz kilka nowoczesnych rozwiązań – m.in. nietypowy układ ułożenia lameli, który pozwala zachować stabilność jazdy zarówno zimą, jak i latem. W rezultacie Imperial All Season Driver to odpowiednia opona dla kierowców, którzy przez cały rok poruszają się na niewielkich odległościach głównie w warunkach miejskich. Jednocześnie jej konstrukcja przystosowana jest do dużej masy. Imperial All Season Driver nie musi być zatem uwzględniana do użytku wyłącznie w małych autach. Odpowiednio dobrany rozmiar bez problemu spełni potrzeby dużo większych modeli samochodów.
Zalety opon Imperial ALL SEASON DRIVER
- Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
- Wzór bieżnika skutecznie odprowadzający wodę
- Nowatorskie ułożenie lameli na ogumieniu
Zastosowanie opon Imperial ALL SEASON DRIVER
Opona przeznaczona jest do samochodów osobowych, które mogą regularnie transportować spory ciężar.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Imperial |
| Model bieżnika | ALL SEASON DRIVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R19 |
| Kod producenta | 5420068629619 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 10,95 kg |







