Opis
Charakterystyka Hankook Winter i*cept RS3 W462 205/50 R17 93 V
Hankook Winter i*cept RS3 W462 to zimowy model zaprojektowany z myślą o kierowcach ceniących sobie bezpieczną oraz komfortową jazdę w wymagających zimowych warunkach. Do jego produkcji wykorzystywana jest mieszanka Aqua Pine drugiej generacji, która oferuje lepszą przyczepność na mokrych drogach. Bieżnik opony ma wzór przypominający literę V. Skuteczność hamowania w warunkach zimowych gwarantują ząbkowane lamele 3D. Przyczepność na ośnieżonej drodze zwiększa również półrowek, poprowadzony pod odpowiednim kątem. Szybkie i sprawne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego wspierają nacięcia na barku, ułatwiające odpływ z głównego rowka. Model utrzymuje optymalną elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Jest także odporny na ścieranie i uszkodzenia.
- Bardzo dobra przyczepność na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni
- Szybkie odprowadzanie wody i błota pośniegowego
- Skuteczne hamowanie w zimowych warunkach dzięki lamelom 3D
Zastosowanie opon Hankook Winter i*cept RS3 W462
Opona przeznaczona jest do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Winter i*cept RS3 W462 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/50 R17 |
| Kod producenta | 1028398 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 93 (do 650 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 8,339 kg |
| Informacje dodatkowe | W462 |







