Opis
Charakterystyka Hankook Winter i*cept RS2 W452 155/65 R14 75 T
Ten model został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych warunkach, z jakimi można spotkać się w Europie Środkowo-Wschodniej. Kierunkowy bieżnik zapewnia wyrównane parametry na pokrytych śniegiem i oblodzonych drogach. Klocki 3D są wyposażone w pazury, które wgryzają się w warstwę śniegu, doskonale wspomagając utrzymanie przyczepności. Rozbudowana sieć rowków bocznych i wzdłużnych błyskawicznie odprowadza nadmiar wody oraz błota pośniegowego z opony. Dodatkowe szczeliny chwytne w bieżniku Hankook Winter i*cept RS2 W452 wspierają przyczepność boczną. Za sprawą krzemionki w mieszance gumy ten model wykazuje wysoką odporność na zużycie, a specjalna konstrukcja wewnętrzna chroni ogumienie przed uszkodzeniem i odkształceniem.
Zalety opon Hankook Winter i*cept RS2 W452
- Doskonała przyczepność na śniegu dzięki pazurom chwytnym i sieci lameli minimalizujących ruch bloków
- Szczeliny chwytne dla lepszej przyczepności w zakrętach
- Podwójna warstwa stalowego opasania zwiększająca odporność na zniszczenie
Zastosowanie opon Hankook Winter i*cept RS2 W452
Opony przeznaczone do samochodów klasy średniej i modeli kompaktowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Winter i*cept RS2 W452 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 155/65 R14 |
| Kod producenta | 1020448 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 75 (do 385 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 5,617 kg |
| Informacje dodatkowe | W452 |







