Opis
Charakterystyka Hankook Ventus S1 evo3 K127 275/35 R19 100 Y
Hankook Ventus S1 evo3 K127 to model nastawiony na sportowe osiągi, połączone z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Asymetryczny bieżnik dzieli się na dwie strefy. Zewnętrzna strona pozwala na sportowe prowadzenie, doskonałe utrzymywanie toru jazdy w zakrętach oraz pełne panowanie nad pojazdem. Umożliwiają to samoblokujące się rowki oraz usztywnione ramię. Funkcją wewnętrznej części bieżnika jest zachowanie przyczepności na mokrych nawierzchniach. System drenażu oraz zwiększona liczba bloków gwarantują krótkie drogi hamowania, oraz kontakt z nawierzchnią w czasie deszczu. Włókna aramidowe chronią Hankook Ventus S1 evo3 K127 przed deformacją. Ich niesamowita odporność zapewnia skuteczne zredukowanie sił, które działają na oponę w trakcie pokonywania zakrętów z dużą prędkością.
Zalety opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
- Mieszanka gumowa Aqua Pine oparta o żywicę drzew iglastych i olej roślinny dla poprawy przyczepności oraz stabilności w czasie jazdy
- Włókna aramidowe dla zabezpieczenia przed odkształceniami
- Trzy szerokie rowki obwodowe zapewniające skuteczne i szybkie usuwanie wody
Zastosowanie opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
Opona przeznaczona do samochodów sportowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | runflat |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus S1 evo3 K127 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/35 R19 |
| Kod producenta | 1028050 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | Run on flat |
| Waga | 14,174 kg |
| Informacje dodatkowe | K127B|HRS-Hankook Runflat System |







