Opis
Charakterystyka Hankook Kinergy 4S2 H750 245/45 R19 98 W
Hankook Kinergy 4S2 H750 to model klasy premium idealnie dopasowany do pracy w zróżnicowanych warunkach drogowych, występujących w poszczególnych porach roku. Ułożone pod właściwym kątem poszerzone rowki boczne odprowadzają wodę z powierzchni opony szybciej niż w poprzednich modelach z serii Kinergy. Dwustopniowa budowa wspomaga sztywność opony, co przekłada się na wyższe osiągi na suchych nawierzchniach. Odpowiednią sztywność zapewnia też wklęsły mostek łączący oraz gęsta sieć lameli. Efektywną pracę zimą umożliwia bieżnik ułożony we wzór jodełki. Razem z rowkami barkowymi zakończonymi ostrymi krawędziami wpijają się w śnieg, usuwając jego nadmiar oraz błoto pośniegowe poprzez przeznaczony do tego rowek błotny. Opona zbudowana jest z mieszanki Aqua Pine. Wzbogacona o krzemionkę i żywicę guma przykleja się do mokrej oraz śliskiej drogi, zapewniając maksymalny poziom przyczepności.
Zalety opon Hankook Kinergy 4S2 H750
- Dwustopniowa budowa rowków i wklęsły mostek łączący dla lepszej sztywności opony
- Zimowe lamele 3D wspierające hamowanie na śliskiej nawierzchni
- Bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia dzięki pasom stalowym i wzmocnieniom bocznym
Zastosowanie opon Hankook Kinergy 4S2 H750
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Kinergy 4S2 H750 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/45 R19 |
| Kod producenta | 1027015 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 11,954 kg |
| Informacje dodatkowe | H750 |







