Opis
Charakterystyka Goodride ZuperEco Z-107 185/55 R16 83 V
Opona przeznaczona jest przede wszystkim do jazdy po miejskich drogach, dla kierowców o umiarkowanym stylu jazdy. Asymetryczny bieżnik to rozwiązanie zaczerpnięte z modeli opon przeznaczonych do limuzyn, samochodów sportowych oraz pojazdów o większej mocy silnika. Jego zewnętrzna strona umożliwia płynne pokonywanie zakrętów. Dzięki temu Goodride ZuperEco Z-107 dobrze wchodzi w zakręty i pewnie wychodzi z nich, bez utraty trakcji. Wewnętrzna część odpowiada natomiast za bezpieczeństwo na mokrych drogach, czyli za skuteczne odprowadzanie wody. Asymetryczny wzór przekłada się również na równomierne zużycie.
Zalety opon Goodride ZuperEco Z-107
- Przedłużone użytkowanie dzięki wytrzymałej mieszance gumowej
- Skuteczny drenaż dla obniżenia ryzyka aquaplaningu
- Doskonała przyczepność w zakrętach
Zastosowanie opon Goodride ZuperEco Z-107
Opona przeznaczona do samochodów kompaktowych oraz osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | ZuperEco Z-107 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/55 R16 |
| Kod producenta | 6938112630744 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 83 (do 487 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 7,43 kg |







