Opis
Charakterystyka Goodride Z507 225/60 R18 104 V
Opona Goodride Z507 została stworzona dla osób poszukujących produktu z sektora budżetowego, który zapewni komfort i bezpieczeństwo jazdy w warunkach zimowych. Opona sprawdza się zarówno na drogach ośnieżonych i oblodzonych, jak i mokrych i pokrytych błotem pośniegowym podczas odwilży. Swoje parametry zawdzięcza asymetrycznej rzeźbie bieżnika, innowacyjnemu systemowi rowków oraz specjalnym zygzakowatym lamelom. Mieszanka, z której wykonano oponę, zapewnia trwałość produktu i dobrą odporność na zużycie. Goodride Z507 to produkt o korzystnej relacji ceny do oferowanych właściwości jezdnych oraz jakości wykonania.
Cechy opony Goodride Z507
- Wysoka skuteczność hamowania na jezdni mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej
- Pewne prowadzenie w warunkach zimowych
- Korzystna relacja cena/jakość
Zastosowanie opon Goodride Z507
Opona Goodride Z507 została stworzona z myślą o autach osobowych. Ze względu na dostępność rozmiarów jest interesującą propozycją zarówno dla posiadaczy średniej wielkości samochodów, jak i większych pojazdów, w tym SUV-ów i VAN-ów.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | Z507 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/60 R18 |
| Kod producenta | 6938112631345 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 104 (do 900 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 12 kg |







