Opis
Charakterystyka Goodride SW618 195/70 R14 91 T
Opony Goodride SW618 to dobrze dostosowane do warunków polskiej zimy opony z bieżnikiem kierunkowym. Dzięki „agresywnemu” wzorowi bieżnika i głębokim rowkom odprowadzającym sprawdzają się zarówno na mokrej, jak i zaśnieżonej nawierzchni. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, producent opracował skład mieszanki pozwalający na długą eksploatację przy optymalnym zachowaniu opony w szerokim zakresie temperatur. Opona wykazuje także podwyższoną odporność na uszkodzenia. Oferuje niski całkowity koszt eksploatacji ze względu na swoją wytrzymałość oraz atrakcyjną cenę.
Zalety opon Goodride SW618
- Bardzo dobra przyczepność na śniegu
- Trwałość i odporność na uszkodzenia
- Korzystna relacja ceny do jakości i okresu eksploatacji
Zastosowanie opon Goodride SW618
Opony Goodride SW618 są przeznaczone do wykorzystywania w samochodach osobowych w sezonie zimowym.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | SW618 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/70 R14 |
| Kod producenta | 6927116129217 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 91 (do 615 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa E |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 9,38 kg |







