Opis
Charakterystyka Fulda Kristall Montero 3 185/60 R14 82 T
Fulda Kristall Montero 3 to opona średniej klasy zaprojektowana do użytkowania w zimie. Technologia Snow Catcher zwiększa przyczepność na pokrytych śniegiem drogach. Specjalne rowki w centralnej części bieżnika tworzą sieć klocków, które wzajemnie blokują się, chwytając jednocześnie warstwę śniegu. Zimowy wzór bieżnika świetnie łączy się z technologią Bubble Blade. Razem umożliwiają jazdę w wymagających warunkach – duża liczba lameli sprawia, że opony poradzą sobie na oblodzonej i ośnieżonej nawierzchni. Producent zadbał również o żywotność ogumienia oraz oszczędne użytkowanie. Zastosowano tutaj specjalną mieszankę gumową, dzięki której opony utrzymują elastyczność nawet w niskiej temperaturze.
Cechy opon Fulda Kristall Montero 3
- Technologia Snow Catcher poprawiająca przyczepność dzięki rowkom w centralnej części bieżnika
- Specjalna gumowa mieszanka zachowująca elastyczność nawet w bardzo zimne dni
- Zwiększone bezpieczeństwo jazdy dzięki technologii Bubble Blade
Zastosowanie opon Fulda Kristall Montero 3
Opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Fulda |
| Model bieżnika | Kristall Montero 3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/60 R14 |
| Kod producenta | 522367 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 82 (do 475 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 6,555 kg |







