Opis
Charakterystyka Falken Sincera SN110 175/65 R17 87 H
Model Falken Sincera SN110 wykorzystuje zarówno sprawdzone rozwiązania, jak i zaawansowane technologie. Dzięki temu dobrze sprawdza się w letnich warunkach. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia dobrą przyczepność podczas jazdy na suchej oraz mokrej drodze. Ogumienie utrzymuje odpowiedni poziom stabilności również przy trudnych, letnich warunkach pogodowych. Mieszanka gumowa, z której zbudowana jest Falken Sincera SN110, wyróżnia się wytrzymałymi wiązaniami polimerowo-krzemionkowymi już na poziomie nanocząsteczek. W efekcie opona lepiej przylega do podłoża, wolniej się ściera oraz skutecznie pochłania szumy i wibracje.
Zalety opon Falken Sincera SN110
- Bardzo dobra stabilność w wymagających, letnich warunkach dzięki elastycznym nacięciom
- Wytrzymała na zużycie mieszanka gumowa wykorzystująca technologię 4D-Nano Design
- Ekologiczne podejście oznaczone symbolem Ecorun
Zastosowanie opon Falken Sincera SN110
Opona przeznaczona do samochodów średniej wielkości i modeli kompaktowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | Sincera SN110 |
| Stan | Opony z demontażu |
| Rozmiar opony | 175/65 R17 |
| Kod producenta | 336903 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 87 (do 545 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 66 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 7,2 kg |
| Informacje dodatkowe | TOYOTA|AYGO |







