Opis
Charakterystyka Falken EuroAll Season AS210 215/70 R16 100 H
Ten model klasy średniej charakteryzuje się bezpiecznymi osiągami na każdej nawierzchni, bez względu na warunki pogodowe. Do tego ogumienie dostępne jest w przystępnej cenie. Kierunkowy bieżnik złożony jest z licznych rowków. Ich konstrukcja przekłada się na efektywne odprowadzenie wody, co przyczynia się do poprawy odporności na zjawisko aquaplaningu. Dodatkowe minirowki umieszczone w środkowej strefie bieżnika zapewniają odpowiednią sztywność. Wpływa to pozytywnie na właściwości jezdne na suchej szosie. Falken EuroAll Season AS210 pokryta jest gęstą siecią lameli. Zapewniają one przyczepność na śniegu, gwarantując efektywne hamowanie i pewne ruszanie w warunkach zimowych.
Zalety opon Falken EuroAll Season AS210
- Opona przystosowana do jazdy zimą – certyfikat 3PMSF
- Doskonała przyczepność na śliskich drogach dzięki mieszance zbudowanej w oparciu o technologię 4D-Nano
- Wydłużony okres użytkowania
Zastosowanie opon Falken EuroAll Season AS210
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | EuroAll Season AS210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/70 R16 |
| Kod producenta | 332571 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 11,6 kg |







