Opis
Charakterystyka Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98 V
Ten model klasy średniej wyróżnia się bezpiecznymi parametrami jezdnymi na każdej nawierzchni, bez względu na warunki pogodowe. Do tego ogumienie oferowane jest w korzystnej cenie. Kierunkowy bieżnik złożony jest z licznych rowków. Ich konstrukcja przekłada się na efektywne odprowadzenie wody, co przyczynia się do wysokiej odporności na ryzyko aquaplaningu. Dodatkowe minirowki umieszczone w środkowej strefie bieżnika gwarantują odpowiednią sztywność. Wpływa to pozytywnie na osiągi na suchej szosie. Falken EuroAll Season AS210 pokryta jest gęstą siecią lameli. Zwiększają one trakcję na śniegu, gwarantując efektywne hamowanie i pewne włączanie się do ruchu w warunkach zimowych.
Zalety opon Falken EuroAll Season AS210
- Opona przystosowana do jazdy zimą – certyfikat 3PMSF
- Doskonała przyczepność na śliskich nawierzchniach dzięki mieszance zbudowanej w oparciu o technologię 4D-Nano
- Wydłużony okres użytkowania
Zastosowanie opon Falken EuroAll Season AS210
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | EuroAll Season AS210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/55 R17 |
| Kod producenta | 334429 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 10,2 kg |







