Opis
Charakterystyka Falken EuroAll Season AS210 195/55 R16 91 V
Ten model klasy średniej charakteryzuje się bezpiecznymi parametrami jezdnymi na każdej nawierzchni, bez względu na warunki atmosferyczne. Do tego ogumienie oferowane jest w korzystnej cenie. Kierunkowy bieżnik złożony jest z licznych rowków. Ich układ przekłada się na efektywne odprowadzenie wody, co przyczynia się do poprawy odporności na ryzyko aquaplaningu. Dodatkowe minirowki zlokalizowane w środkowej strefie bieżnika gwarantują odpowiednią sztywność. Wpływa to pozytywnie na właściwości jezdne na suchej nawierzchni. Falken EuroAll Season AS210 pokryta jest gęstą siecią lameli. Zwiększają one trakcję na śniegu, gwarantując skuteczne hamowanie i pewne włączanie się do ruchu w warunkach zimowych.
Zalety opon Falken EuroAll Season AS210
- Opona przygotowana do jazdy zimą – certyfikat 3PMSF
- Doskonała przyczepność na śliskich nawierzchniach dzięki mieszance zbudowanej w oparciu o technologię 4D-Nano
- Wydłużony okres użytkowania
Zastosowanie opon Falken EuroAll Season AS210
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | EuroAll Season AS210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/55 R16 |
| Kod producenta | 337296 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 91 (do 615 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 8,9 kg |







