Opis
Charakterystyka Falken EuroAll Season AS210 195/55 R15 85 H
Ten model klasy średniej charakteryzuje się bezpiecznymi parametrami jezdnymi na każdej nawierzchni, bez względu na warunki pogodowe. Do tego ogumienie dostępne jest w korzystnej cenie. Kierunkowy bieżnik złożony jest z licznych rowków. Ich układ przekłada się na efektywne odprowadzenie wody, co przyczynia się do wysokiej odporności na zjawisko aquaplaningu. Dodatkowe minirowki umieszczone w środkowej części bieżnika zapewniają odpowiednią sztywność. Wpływa to pozytywnie na osiągi na suchej szosie. Falken EuroAll Season AS210 pokryta jest gęstą siecią lameli. Zapewniają one trakcję na śniegu, gwarantując efektywne hamowanie i pewne ruszanie w warunkach zimowych.
Zalety opon Falken EuroAll Season AS210
- Opona przystosowana do jazdy zimą – certyfikat 3PMSF
- Doskonała przyczepność na śliskich drogach dzięki mieszance zbudowanej w oparciu o technologię 4D-Nano
- Wydłużony okres użytkowania
Zastosowanie opon Falken EuroAll Season AS210
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | EuroAll Season AS210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/55 R15 |
| Kod producenta | 332595 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 85 (do 515 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 7,9 kg |







