Opis
Charakterystyka Falken EuroAll Season AS210 175/65 R15 88 H
Ten model klasy średniej charakteryzuje się bezpiecznymi osiągami na każdej nawierzchni, bez względu na warunki atmosferyczne. Do tego ogumienie oferowane jest w przystępnej cenie. Kierunkowy wzór bieżnika złożony jest z licznych rowków. Ich konstrukcja przekłada się na błyskawiczne odprowadzenie wody, co przyczynia się do wysokiej odporności na zjawisko aquaplaningu. Dodatkowe minirowki umieszczone w środkowej części bieżnika gwarantują odpowiednią sztywność. Wpływa to pozytywnie na właściwości jezdne na suchej nawierzchni. Falken EuroAll Season AS210 pokryta jest gęstą siecią lameli. Zwiększają one przyczepność na śniegu, gwarantując skuteczne hamowanie i pewne włączanie się do ruchu w warunkach zimowych.
Zalety opon Falken EuroAll Season AS210
- Opona przystosowana do jazdy zimą – certyfikat 3PMSF
- Doskonała przyczepność na śliskich drogach dzięki mieszance zbudowanej w oparciu o technologię 4D-Nano
- Wydłużony okres użytkowania
Zastosowanie opon Falken EuroAll Season AS210
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | EuroAll Season AS210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/65 R15 |
| Kod producenta | 350112 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 7,2 kg |







