Opis
Charakterystyka Falken EuroAll Season AS210 175/65 R14 82 T
Ten model klasy średniej charakteryzuje się bezpiecznymi osiągami na każdej nawierzchni, bez względu na warunki atmosferyczne. Do tego ogumienie oferowane jest w korzystnej cenie. Kierunkowy wzór bieżnika złożony jest z licznych rowków. Ich konstrukcja przekłada się na efektywne odprowadzenie wody, co przyczynia się do poprawy odporności na ryzyko aquaplaningu. Dodatkowe minirowki zlokalizowane w środkowej strefie bieżnika zapewniają odpowiednią sztywność. Wpływa to pozytywnie na osiągi na suchej szosie. Falken EuroAll Season AS210 pokryta jest gęstą siecią lameli. Zwiększają one przyczepność na śniegu, gwarantując skuteczne hamowanie i pewne ruszanie w warunkach zimowych.
Zalety opon Falken EuroAll Season AS210
- Opona przygotowana do jazdy zimą – certyfikat 3PMSF
- Doskonała przyczepność na śliskich drogach dzięki mieszance zbudowanej w oparciu o technologię 4D-Nano
- Wydłużony okres użytkowania
Zastosowanie opon Falken EuroAll Season AS210
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | EuroAll Season AS210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/65 R14 |
| Kod producenta | 332575JP |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 82 (do 475 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 6,7 kg |







