Opis
Charakterystyka Vredestein Wintrac Pro+ 295/40 R21 111 Y
Vredestein Wintrac Pro+ to opony zimowe klasy premium opracowane do samochodów o wysokich osiągach. Dzięki odpowiednim modyfikacjom model zapewnia na śniegu lepszą skuteczność hamowania, wyższą jakość prowadzenia, a także wyraźnie większą przyczepność w porównaniu z modelem wcześniejszej generacji. Jednocześnie dzięki mieszance gumowej z dużą zawartością krzemionki oraz żywic model utrzymuje niezmiennie wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni. Zaawansowane połączenie polimerów i wypełniaczy w mieszance bieżnika Vredestein Wintrac Pro+ zwiększa jego trwałość i odporność na zużycie, a zredukowane opory toczenia przekładają się na niższe zużycie paliwa niż w modelu wcześniejszej generacji.
Zalety opon Vredestein Wintrac Pro+
- Zwiększone parametry na śniegu w porównaniu z modelem poprzedniej generacji
- Krzemionka oraz żywice w składzie mieszanki utrzymujące bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni
- Obniżone opory toczenia
Zastosowanie opon Vredestein Wintrac Pro+
Opony zimowe przystosowane do użytku w autach osobowych oraz SUV-ach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Wintrac Pro+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 295/40 R21 |
| Kod producenta | 8714692801938 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 111 (do 1090 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 74 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 16,549 kg |







