Opis
Charakterystyka Taurus ALL SEASON 215/55 R17 98 V
Taurus All Season to opony wielosezonowe, które oferują możliwość jazdy przez cały rok. Jest to model zaliczany do klasy ekonomicznej, który jest dedykowany przede wszystkim do samochodów osobowych, użytkowanych w warunkach miejskich. Ogumienie wyposażono w bieżnik o kierunkowej rzeźbie z masywnymi klockami barkowymi i szerokimi rowkami. Taka budowa zapewnia dobrą stabilność w zakrętach, jak również sprawne odprowadzanie wody nagromadzonej na jezdni, co pozwala zachować przyczepność również na mokrej nawierzchni. Opony Taurus All Season to propozycja, która zapewni kierowcom odpowiedni poziom bezpieczeństwa i optymalne parametry jezdne.
Zalety opon Taurus ALL SEASON
- Mocne strefy barkowe dla stabilności w zakrętach
- Skuteczna ochrona przed aquaplaningiem
- Mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki dla redukcji oporów toczenia i wyższej przyczepności na mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Taurus ALL SEASON
Opony całoroczne Taurus All Season przeznaczone są do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Taurus |
| Model bieżnika | ALL SEASON |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/55 R17 |
| Kod producenta | 738654 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 9,7 kg |







