Opis
Charakterystyka Pirelli P Zero Winter 285/40 R20 108 V
Opony Pirelli P Zero Winter przeznaczone są dla osób, które chcą zaznać najwyższego komfortu i bezpieczeństwa jazdy w trakcie niesprzyjającej aury. Model ten został stworzony z myślą o najdroższych pojazdach. To opony premium, które wyróżnia znakomicie trwały bieżnik, którego konstrukcja pozwala na osiągniecie znakomitej sterowności. Pirelli P Zero Winter to opony dla najbardziej wymagających użytkowników – to ogumienie zaprojektowane bez żadnych kompromisów. Wykorzystanie opon Pirelli P Zero Winter znacząco poprawia sterowność jazdy – niezależnie od warunków. Ogumienie doskonale radzi sobie z usuwaniem wody – jest jedynie nieznacznie podatne na aquaplaning.
Zalety opon Pirelli P Zero Winter
- Są to opony premium – niezwykle trwała i doskonale zaprojektowana konstrukcja
- Idealne do warunków zimowych – zapewnią sterowność i zwrotność
- Dedykowane warunkom europejskim – poradzi sobie na każdej drodze na naszym kontynencie
Zastosowanie opon Pirelli P Zero Winter
Są to opony, które często wykorzystuje się w autach sportowych i wysokiej klasy autach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Pirelli |
| Model bieżnika | P Zero Winter |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 285/40 R20 |
| Kod producenta | 2859000 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 108 (do 1000 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Porsche (NF0) |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznychLT |
| Waga | 14,695 kg |
| Informacje dodatkowe | Technologia Elect-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych |







