Opis
Charakterystyka Kleber Krisalp HP3 205/60 R16 92 H
Opony Kleber Krisalp HP3 zostały stworzone z myślą o trudnych, zimowych warunkach. Zastosowany w nich kierunkowy bieżnik nie tylko doskonale radzi sobie na jezdni pokrytej śniegiem. Również podczas opadów deszczu zapewnia pełne bezpieczeństwo jazdy. Opony Kleber Krisalp HP3 dysponują konstrukcją, która redukuje szansę na wystąpienie zjawiska aquaplaningu – kanały rynnowe Toboggan zapobiegają cofaniu się wody, przez co drenaż jest jeszcze skuteczniejszy. Ogumienie to uzyskało zaufanie wielu kierowców – przede wszystkim dzięki doskonałym właściwościom jezdnym w atrakcyjnej cenie. Do tego oferuje cichą pracę i komfort podróży.
Zalety opon Kleber Krisalp HP3
- Doskonale przystosowane do warunków zimowych
- Bezpieczeństwo jazdy w trakcie opadów śniegu
- Krótka droga hamowania na śliskiej nawierzchni
Zastosowanie opon Kleber Krisalp HP3
Opony Kleber Krisalp HP3 to bardzo wszechstronne ogumienie. Sprawdzi się ono zarówno w przypadku aut osobowych do jazdy miejskiej, jak i cięższych SUV-ów.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kleber |
| Model bieżnika | Krisalp HP3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/60 R16 |
| Kod producenta | 677225 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 92 (do 630 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 8,762 kg |







