Opis
Charakterystyka Goodyear UltraGrip Performance 3 245/40 R18 97 V
Goodyear UltraGrip Performance 3 to zimowy model zoptymalizowany dla zapewnienia znakomitych parametrów w każdych warunkach występujących zimą. Technologia Snow Protect wykorzystuje lamele o dużym zagęszczeniu oraz dłuższe rowki na krawędziach barkowych. Dzięki temu ogumienie jest w stanie poradzić sobie nawet w miękkim i głębokim śniegu. Technologia Wet Braking+ oraz zoptymalizowany kształt stopki sprawia, że woda odpychana jest na boki zamiast do przodu, co redukuje ryzyko aquaplaningu i podnosi efektywność hamowania na mokrej drodze. Trójwymiarowa konstrukcja lameli w obszarach barkowych poprawia sztywność bieżnika i zapewnia wysokie parametry na suchej nawierzchni.
Zalety opon Goodyear UltraGrip Performance 3
- Technologia Snow Protect dla pewnego prowadzenia w głębokim śniegu
- Technologia Wet Braking+ dla skutecznego hamowania na mokrej drodze
- Trójwymiarowe lamele w strefach barkowych dla odpowiednich parametrów na suchej nawierzchni
Zastosowanie opon Goodyear UltraGrip Performance 3
Opony zimowe przeznaczone do aut osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Goodyear |
| Model bieżnika | UltraGrip Performance 3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/40 R18 |
| Kod producenta | 580751 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 97 (do 730 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 9,78 kg |
| Informacje dodatkowe | EVR-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych |







