Opis
Charakterystyka Continental ContiCrossContact ATR 255/70 R17 112 T
CONTICROSSCONTACT ATR charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Opona ta sprawdzi się zarówno na drodze, jak i w terenie.
Mimo, że producent postawił przede wszystkim na osiągi na asfalcie to agresywny bieżnik nie będzie miał żadnych problemów w pokonywaniu kamienistych bezdroży. Duże zagęszczenie lameli sprawia, że opona doskonale trzyma się nawierzchni podczas przyspieszania oraz gwarantuje krótką drogę hamowania.
Model przeznaczony w 70% do jazdy po asfalcie oraz w 30% do off-roadu.
Zalety opon Continental ContiCrossContact ATR
- Bardzo dobra przyczepność w każdym terenie
- Dobra przyczepność
- krótka droga hamowania
Zastosowanie opon Continental ContiCrossContact ATR
Produkt przeznaczony dla samochodów osobowych SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Continental |
| Model bieżnika | ContiCrossContact ATR |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/70 R17 |
| Kod producenta | 03592940000 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 112 (do 1120 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 16,694 kg |







