Opis
Charakterystyka Dunlop SP Winter Sport 3D 255/45 R20 105 V
Bieżnik pokryty jest trzema rodzajami lameli, dostosowanych do zróżnicowanych warunków pogodowych. Technologia Dunlop Touch Technology zwiększa wyczucie drogi, a w efekcie pozwala na precyzyjne prowadzenie i utrzymanie pełnej kontroli. Kierunkowe nacięcia tworzą skuteczny układ odprowadzania wody. Redukuje to zjawisko aquaplaningu. Skuteczność w ujemnych temperaturach umożliwia mieszanka gumowa wzbogacona o krzemionkę. Ten model cechuje się również równomiernym zużyciem. To efekt zastosowania bezszwowej opaski nylonowej, która zabezpiecza oponę przed odkształceniami części barkowej przy dużych prędkościach.
Zalety opon Dunlop SP Winter Sport 3D
- Technologia Dunlop Touch Technology poprawiająca precyzję prowadzenia
- Wzajemnie blokujące się klocki 3D w strefie barkowej dla lepszej stabilności
- Wielokątowy bieżnik równomiernie rozkładające ciśnienie – łagodniejsze pokonywanie zakrętów
Zastosowanie opon Dunlop SP Winter Sport 3D
Opona przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Dunlop |
| Model bieżnika | SP Winter Sport 3D |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/45 R20 |
| Kod producenta | 527627 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 105 (do 925 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Mercedes (MO) |
| Waga | 14,29 kg |
| Informacje dodatkowe | OE MERCEDES BENZ |







