Opis
Charakterystyka Dunlop SP Winter Sport 3D 225/50 R17 98 H
Bieżnik pokryty jest trzema rodzajami lameli, dopasowanych do odmiennych warunków pogodowych. Technologia Dunlop Touch Technology poprawia wyczucie drogi, a w efekcie wpływa na precyzyjne prowadzenie i utrzymanie pełnej kontroli. Kierunkowe rowki tworzą skuteczny układ odprowadzania wody. Redukuje to zjawisko aquaplaningu. Skuteczność w ekstremalnie niskich temperaturach umożliwia mieszanka gumowa wzbogacona o krzemionkę. Ten model może też pochwalić się równomiernym zużyciem. To efekt zastosowania bezszwowej opaski nylonowej, która zabezpiecza ogumienie przed odkształceniami strefy barkowej podczas jazdy z dużą prędkością.
Zalety opon Dunlop SP Winter Sport 3D
- Technologia Dunlop Touch Technology zwiększająca precyzję prowadzenia
- Wzajemnie blokujące się klocki 3D w strefie barkowej dla lepszej stabilności
- Wielokątowy bieżnik równomiernie rozkładające ciśnienie – łagodniejsze pokonywanie zakrętów
Zastosowanie opon Dunlop SP Winter Sport 3D
Opona przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Dunlop |
| Model bieżnika | SP Winter Sport 3D |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/50 R17 |
| Kod producenta | 523280 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Audi (AO) |
| Waga | 11,19 kg |
| Informacje dodatkowe | OE AUDI |







