Opis
Charakterystyka Dębica Passio 2 175/65 R14 86 T
Dębica Passio 2 charakteryzuje się bardzo dobrą stabilnością, dzięki usztywnieniom w środkowej strefie bieżnika. Masywne bloki w strefie barkowej czuwają nad zachowaniem prawidłowego toru jazdy, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów. Dębica Passio 2 wyróżnia się dopracowanym systemem drenażu. Trzy szerokie rowki obwodowe łączą się z ukośnymi rowkami bocznymi, skutecznie odprowadzając wodę z powierzchni bieżnika. Faliste klocki w centralnej strefie i liczne nacięcia na całej powierzchni ogumienia gwarantują krótkie drogi hamowania na mokrej nawierzchni. Ulepszona mieszanka gumowa wspiera przyczepność, a także wolniej się zużywa. Ten model oferuje również doskonałe wyciszenie oraz niwelowanie drgań powstających podczas jazdy.
Zalety opon Dębica Passio 2
- Doskonała stabilność dzięki usztywnionej części centralnej
- Masywne bloki dla precyzyjnego utrzymania toru jazdy w zakrętach
- Konstrukcja i mieszanka gumowa pochłaniające nadmiar drgań oraz szumów
Zastosowanie opon Dębica Passio 2
Opona przeznaczona do samochodów kompaktowych oraz osobowych o średniej mocy silnika.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Dębica |
| Model bieżnika | Passio 2 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/65 R14 |
| Kod producenta | 548501 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 86 (do 530 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 6,51 kg |







