Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth-ES ES32 195/60 R15 88 H
Ten model to dowód na to, że ekologiczne rozwiązania pozwalają na wysokie osiągi bez strat dla bezpieczeństwa. Bieżnik Yokohama BluEarth-ES ES32 pokryty jest rozbudowaną siecią głębokich rowków i lameli. Razem z czterema rowkami obwodowymi dbają one o prawidłową przyczepność na mokrej nawierzchni oraz chronią przed ryzykiem wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Szerokie barki gwarantują stabilne pokonywanie zakrętów. Specjalnie zaprojektowane wzory klocków sprawiają, że każdy z nich emituje inny ton dźwięku, w rezultacie obniżając hałas. Wzbogacona o krzemionkę i olejek pomarańczowy mieszanka gumowa zapewnia doskonałą przyczepność, a dodatki antyutleniające opóźniają proces starzenia się ogumienia.
Zalety opon Yokohama BluEarth-ES ES32
- Równomierny poziom zużycia dzięki wzorowi bieżnika dobranemu indywidualnie do każdego rozmiaru opony
- Doskonała ochrona przed aquaplaningiem
- Dodatki antyutleniające w składzie mieszanki gumowej dla wydłużenia okresu eksploatacji modelu
Zastosowanie opon Yokohama BluEarth-ES ES32
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth-ES ES32 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/60 R15 |
| Kod producenta | 4968814925376 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 68 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 7,96 kg |







