Opis
Charakterystyka Vredestein Quatrac 5 175/80 R14 88 T
Asymetryczny bieżnik tego ogumienia z segmentu premium podzielono na dwie strefy. Dzięki temu jedna część opony może zaoferować przyczepność na suchej i mokrej drodze oraz pozwala na precyzyjne prowadzenie latem. Druga połowa pokryta jest lamelami, które wczepiają się w śnieg. Ich pracę wspomagają trójwymiarowe klocki 3D Grip Claws. Dzięki nim model pewnie pokonuje zakręty i dynamicznie rusza na ośnieżonej drodze. Mieszanka gumowa to połączenie wytrzymałych na zużycie polimerów z krzemionką, która zapewnia właściwą elastyczność opony, nawet w bardzo niskich temperaturach. Skład mieszanki przekłada się na dłuższe użytkowanie oraz większą przyczepność w ujemnych temperaturach.
Zalety opon Vredestein Quatrac 5
- Asymetryczny rowek wzdłużny dla utrzymania odpowiedniej sztywności opony
- Skuteczne hamowanie bez względu na warunki atmosferyczne
- Komfortowa jazda dzięki znacznie zmniejszeniu poziomu hałasu
Zastosowanie opon Vredestein Quatrac 5
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Quatrac 5 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/80 R14 |
| Kod producenta | 8714692316388 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 7,2 kg |







