Opis
Charakterystyka Nexen Winguard Snow’G3 WH21 165/70 R14 81 T
Nexen Winguard Snow’G3 to opona, która zapewnia odpowiednie parametry wydajności na nawierzchni suchej, mokrej i zaśnieżonej. Przyczepność gwarantują lamele w centralnej części bieżnika, ustawione prostopadle do lameli w części barkowej. Ich układ skutecznie ogranicza poślizg. Właściwości lameli wspierają dodatkowo pół-rowki umieszczone w każdej strefie bieżnika. Takie połączenie – lameli i rowków – zapewnia maksymalną przyczepność na śniegu.
Zalety opon Nexen Winguard Snow’G3 WH21
- Lamele 3D na barkach ogumienia dla lepszej przyczepności
- Skuteczne odprowadzenie wody poprzez rowki o spiralnym kształcie
- Zwiększona wytrzymałość części barkowej poprzez poszerzenie tego obszaru
Zastosowanie opon Nexen Winguard Snow’G3 WH21
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Nexen |
| Model bieżnika | Winguard Snow’G3 WH21 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 165/70 R14 |
| Kod producenta | 8807622102776 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 81 (do 462 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 6,04 kg |







