Opis
Charakterystyka Cooper Discoverer S/T Maxx 315/70 R17 121 Q
To model, który króluje na piaszczystych drogach, żwirowych ścieżkach, pokrytych skałami bezdrożach, a nawet w błotnistym terenie. Asymetryczny bieżnik poprzecinany jest rowkami i blokami o nierównomiernym kształcie. Zapobiega to blokowaniu się kamieni oraz wspomaga szybkie oczyszczanie, również z błota czy wody. Doskonałą odporność na odkształcenia zapewnia sztywna konstrukcja Armor Tek3®. Natomiast unowocześniona mieszanka chroni ogumienie przed przebiciem oraz przecięciem. Naprzemiennie ułożenie w rzędach po cztery lub po pięć klocków świetnie redukuje poziom wytwarzanego hałasu oraz gwarantuje równomierne zużycie bieżnika. Cooper Discoverer S/T MAXX doskonale trzyma się każdej nawierzchni, bez wyjątku.
Zalety opon Cooper Discoverer S/T Maxx
- Technologia Hybrid 4-5 Ribe Design dla równomiernego zużycia i lepszego wyciszenia
- Odporna na odkształcenia konstrukcja Armor Tek3®
- Najlepsza przyczepność na piasku, błocie, żwirze i skale w porównaniu do innych modeli Cooper
Zastosowanie opon Cooper Discoverer S/T Maxx
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Cooper |
| Model bieżnika | Discoverer S/T Maxx |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 315/70 R17 |
| Kod producenta | 0029142802808 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 121 (do 1450 kg) |
| Indeks prędkości | Q (do 160 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Hałas zewnętrzny | 0 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | LT |
| Waga | 29,64 kg |
Charakterystyka Cooper Discoverer S/T Maxx 315/70 R17 121 Q
To model, który króluje na piaszczystych drogach, żwirowych ścieżkach, pokrytych skałami bezdrożach, a nawet w błotnistym terenie. Asymetryczny bieżnik poprzecinany jest rowkami i blokami o nierównomiernym kształcie. Zapobiega to blokowaniu się kamieni oraz wspomaga szybkie oczyszczanie, również z błota czy wody. Doskonałą odporność na odkształcenia zapewnia sztywna konstrukcja Armor Tek3®. Natomiast unowocześniona mieszanka chroni ogumienie przed przebiciem oraz przecięciem. Naprzemiennie ułożenie w rzędach po cztery lub po pięć klocków świetnie redukuje poziom wytwarzanego hałasu oraz gwarantuje równomierne zużycie bieżnika. Cooper Discoverer S/T MAXX doskonale trzyma się każdej nawierzchni, bez wyjątku.
Zalety opon Cooper Discoverer S/T Maxx
- Technologia Hybrid 4-5 Ribe Design dla równomiernego zużycia i lepszego wyciszenia
- Odporna na odkształcenia konstrukcja Armor Tek3®
- Najlepsza przyczepność na piasku, błocie, żwirze i skale w porównaniu do innych modeli Cooper
Zastosowanie opon Cooper Discoverer S/T Maxx
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
4,6/6,0 13 opinie
Całościowa ocena
4,9/6,0
Ogólny komfort jazdy
5,4/6,0
Prowadzenie sucha nawierzchnia
4,7/6,0
Prowadzenie mokra nawierzchnia
92% użytkowników poleca tę oponę
Opinie użytkowników (13)
5,1
Polecam
bednar
265/70 R17 121 Q
:5,0
5,0
5,3
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA
4,7
Nie polecam
grohu
265/70 R17 121 Q
:5,0
5,0
4,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
4,3
Polecam
FschPzAbw272
235/85 R16 120 Q
:4,0
5,0
4,8
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
4,5
Polecam
Sebastian
255/80 R17 121 Q
:4,5
5,0
4,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA
4,4
Polecam
:MK
265/75 R16 123/120 Q
:4,5
4,5
4,3
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA
- 1
- 2
- 3
Cooper
DISCOVERER STT PRO
315/70 R17 121 Q
1180,07
Bfgoodrich
Mud-Terrain T/A KM3
315/70 R17 121 Q
1716,66
Westlake
SL366
315/70 R17 121 Q
746,99







