Opis
Charakterystyka Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121 Q
To model, który króluje na piaszczystych drogach, żwirowych ścieżkach, pokrytych skałami bezdrożach, a nawet w błotnistym terenie. Asymetryczny bieżnik poprzecinany jest rowkami i blokami o nierównomiernym kształcie. Zapobiega to blokowaniu się kamieni oraz wspomaga szybkie oczyszczanie, również z błota czy wody. Doskonałą odporność na odkształcenia zapewnia sztywna konstrukcja Armor Tek3®. Natomiast unowocześniona mieszanka chroni ogumienie przed przebiciem oraz przecięciem. Naprzemiennie ułożenie w rzędach po cztery lub po pięć klocków świetnie redukuje poziom wytwarzanego hałasu oraz gwarantuje równomierne zużycie bieżnika. Cooper Discoverer S/T MAXX doskonale trzyma się każdej nawierzchni, bez wyjątku.
Zalety opon Cooper Discoverer S/T Maxx
- Technologia Hybrid 4-5 Ribe Design dla równomiernego zużycia i lepszego wyciszenia
- Odporna na odkształcenia konstrukcja Armor Tek3®
- Najlepsza przyczepność na piasku, błocie, żwirze i skale w porównaniu do innych modeli Cooper
Zastosowanie opon Cooper Discoverer S/T Maxx
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Cooper |
| Model bieżnika | Discoverer S/T Maxx |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/70 R17 |
| Kod producenta | 0029142720508 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 121 (do 1450 kg) |
| Indeks prędkości | Q (do 160 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa F |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 0 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 25,419 kg |







