Opis
Charakterystyka Continental WinterContact TS 870 P 285/35 R21 105 V
To idealny model na zimowe warunki, który opracowano z użyciem najnowszych, zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Inżynierowie Continental doszli do wniosku, że największy poziom przyczepności na śniegu zapewnia śnieg znajdujący się na powierzchni opony. Dlatego też bieżnik Continental WinterContact TS 870 P przygotowany jest na gromadzenie go. W rezultacie opona sprawniej hamuje oraz daje się pewniej prowadzić i kontrolować. Mieszanka gumowa CoolChili gwarantuje wysokie parametry na mokrej nawierzchni, a hydrodynamiczne rowki skutecznie chronią przed ryzykiem wystąpienia aquaplaningu. Dopracowana mieszanka oferuje także większą odporność na ścieranie oraz wpływa na zmniejszenie oporów toczenia.
Zalety opon Continental WinterContact TS 870 P
- Długie krawędzie lameli dla skutecznego odprowadzania wody
- Doskonałe osiągi na śniegu dzięki rowkom magazynującym śnieg z podłoża
- Odporna na zużycie mieszanka gumowa
Zastosowanie opon Continental WinterContact TS 870 P
Opona przeznaczona do samochodów osobowych oraz w nadwoziu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Continental |
| Model bieżnika | WinterContact TS 870 P |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 285/35 R21 |
| Kod producenta | 03200340000 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 105 (do 925 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 74 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 13,174 kg |







