Opis
Charakterystyka Continental WinterContact TS 870 P 215/65 R17 99 H
To idealny model na zimowe warunki, który opracowano z zastosowaniem najnowszych, zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Inżynierowie Continental doszli do wniosku, że największy poziom przyczepności na śniegu daje śnieg znajdujący się na powierzchni opony. Dlatego też bieżnik Continental WinterContact TS 870 P nastawiony jest na gromadzenie go. W rezultacie opona skuteczniej hamuje oraz daje się pewniej prowadzić i kontrolować. Mieszanka gumowa CoolChili gwarantuje wysokie parametry na mokrej nawierzchni, a hydrodynamiczne rowki skutecznie zabezpieczają przed ryzykiem wystąpienia aquaplaningu. Dopracowana mieszanka oferuje także większą odporność na ścieranie oraz wpływa na obniżenie oporów toczenia.
Zalety opon Continental WinterContact TS 870 P
- Długie krawędzie lameli dla błyskawicznego odprowadzania wody
- Doskonałe osiągi na śniegu dzięki rowkom magazynującym śnieg z podłoża
- Odporna na zużycie mieszanka gumowa
Zastosowanie opon Continental WinterContact TS 870 P
Opona przeznaczona do samochodów osobowych oraz w nadwoziu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Continental |
| Model bieżnika | WinterContact TS 870 P |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/65 R17 |
| Kod producenta | 03556680000 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 99 (do 775 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 10,167 kg |







