Opis
Charakterystyka Continental WinterContact TS 850 P 265/50 R20 111 H
Technologie wykorzystywane w ogumieniu Continental WinterContact TS 850 P gwarantują bezpieczną jazdę w wymagających warunkach zimowych. Precision Plus daje pełną kontrolę jazdy na pokrytej śniegiem drodze. Gęsto ułożone lamele oferują wysoki poziom przyczepności w trakcie przemieszczania się po warstwie śniegu zakrywającej asfalt. Zachowanie prawidłowej trakcji to również zasługa wzoru bieżnika S-Grip. Gęsto ułożone szczeliny szybko i skutecznie usuwają śnieg z powierzchni opony. Continental WinterContact TS 850 P wyposażono również w technologię usprawniającą hamowanie. Bloki bieżnika Active Band blokują się w kontakcie ze śniegiem. W efekcie droga hamowania ulega skróceniu, nawet na śliskich nawierzchniach.
Zalety opon Continental WinterContact TS 850 P
- Krótsza ściana boczna dla pełnej kontroli w czasie pokonywania zakrętów
- Gęsta sieć lameli poprawiających przyczepność na śniegu
- Skuteczne hamowanie na śniegu i lodzie
Zastosowanie opon Continental WinterContact TS 850 P
Opona przeznaczona do samochodów średniej i wysokiej klasy o dużej mocy i pojemności silnika.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Continental |
| Model bieżnika | WinterContact TS 850 P |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/50 R20 |
| Kod producenta | 03549510000 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 111 (do 1090 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Audi (AO) |
| Waga | 15,591 kg |







