Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Continental |
| Model bieżnika | CrossContact RX |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/45 R22 |
| Kod producenta | 03594860000 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 115 (do 1215 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Land Rover / Range Rover (LR) |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznychWzmocniona opona o większej ładowności |
| Waga | 16,058 kg |







