Opis
Charakterystyka Bridgestone Turanza All Season 6 255/40 R20 101 Y
Bridgestone Turanza All Season 6 to model całoroczny zaprojektowany dzięki badaniom oczekiwań kierowców wobec modeli wielosezonowych. W efekcie ogumienie może zapewnić bezpieczeństwo jazdy i wysoką skuteczność hamowania przez cały rok. Dzięki technologii Enliten model połączył odpowiednie prowadzenie w różnych warunkach z niskimi oporami toczenia oraz wysoką odpornością na zużycie. W rezultacie jest dopasowany również do pojazdów elektrycznych, w których zapewnia optymalizację zasięgu i wytrzymałość przystosowaną do wysokiego momentu obrotowego elektryków.
Zalety opon Bridgestone Turanza All Season 6
- Wysoka skuteczność hamowania przez cały rok
- Technologia Enliten łącząca bezpieczeństwo, osiągi i właściwości ekologiczne
- Dopasowana również do użytku w autach elektrycznych
Zastosowanie opon Bridgestone Turanza All Season 6
Opony całoroczne przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Turanza All Season 6 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/40 R20 |
| Kod producenta | 3286343252918 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 101 (do 825 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 12,158 kg |







