Opis
Charakterystyka Bridgestone Turanza 6 215/60 R17 100 H
Bridgestone Turanza 6 to kolejna generacja uznanego i cenionego modelu letniego ogumienia klasy premium. Linia Turanza to opony dedykowane do samochodów luksusowych, w których mogą zapewnić najwyższy komfort, maksymalne bezpieczeństwo oraz zaawansowaną technologię. W szóstej generacji postawiono na połączenie znakomitych parametrów na mokrej nawierzchni, wysokiej odporności bieżnika na zużycie, a także niskich oporów toczenia. Ogumienie charakteryzuje się również niezwykle ekologicznym podejściem. Dzięki technologiom cyfrowego projektowania ograniczono zużycie surowców o 21% i obniżono emisję CO2 o 7,7 t.
Zalety opon Bridgestone Turanza 6
- Znakomita przyczepność na mokrych nawierzchniach
- Wysoka odporność na zużycie
- Przeznaczona do jazdy również w samochodach z napędem elektrycznym
Zastosowanie opon Bridgestone Turanza 6
Ogumienie na sezon letni przeznaczone do samochodów osobowych o napędzie spalinowym i elektrycznym.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Turanza 6 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/60 R17 |
| Kod producenta | 3286342052816 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 9,301 kg |







