Opis
Charakterystyka Bridgestone Dueler H/P Sport 275/45 R20 110 Y
To model ze sportowym zacięciem, zaprojektowany do jazdy po miejskich nawierzchniach oraz szutrowych bezdrożach. Symetryczny bieżnik posiada lekko asymetryczny wzór. Takie rozwiązanie doskonale wspomaga przyczepność na każdej nawierzchni we wszystkich warunkach pogodowych. Szerokie klocki umieszczone w strefie barkowej wspomagają płynne pokonywanie zakrętów, bez konieczności redukcji prędkości. Szerokie rowki obwodowe zapewniają doskonały drenaż, natomiast liczne nacięcia chronią Bridgestone Dueler H/P Sport przed wystąpieniem zjawiska aquaplaningu. Nacięcia te wspomagają też hamowanie na mokrej nawierzchni. Obniżona waga opony oraz zastosowanie krzemionki w mieszance gumowej, wpływają na obniżone opory toczenia oraz przedłużają okres eksploatacji ogumienia.
Zalety opon Bridgestone Dueler H/P Sport
- Błyskawiczna reakcja na manewry wykonywane kierownicą dzięki technologii Uni-T
- Doskonałe właściwości przez cały okres użytkowania dzięki specjalnie opracowanym kształcie wgłębień
- Wydłużone okres eksploatacji
Zastosowanie opon Bridgestone Dueler H/P Sport
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Dueler H/P Sport |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/45 R20 |
| Kod producenta | 3286340334211 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 110 (do 1060 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Audi (AO) |
| Waga | 17,551 kg |
| Informacje dodatkowe | AUD Q7 (AU716);A |







