Opis
Charakterystyka Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88 Q
Model Bridgestone Blizzak LM-500 powstał we współpracy z BMW i jest dedykowany do elektrycznego samochodu BMW i3. Ogumienie opracowano z zastosowaniem technologii ologic. To rozwiązanie wykorzystujące dużą średnicę, wąski bieżnik i wysoki profil. Te cechy przekładają się na lepszą aerodynamikę i niższe opory toczenia, co przyczynia się do większego zasięgu samochodu elektrycznego na jednym ładowaniu. Bieżnik Bridgestone Blizzak LM-500 to kierunkowy wzór przystosowany do warunków zimowych. Mikroskopijne pęcherzyki na jego powierzchni poprawiają właściwości jezdne na śniegu, a zygzakowate lamele zwiększają przyczepność na lodzie.
Zalety opon Bridgestone Blizzak LM-500
- Większy zasięg na jednym ładowaniu dzięki niskim oporom toczenia i technologii ologic
- Mikroskopijne pęcherzyki na powierzchni bieżnika dla większej efektywności na śniegu
- Zygzakowate lamele poprawiające przyczepność na oblodzonej nawierzchni
Zastosowanie opon Bridgestone Blizzak LM-500
Ogumienie na sezon zimowy przeznaczone do użytku w samochodach elektrycznych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Blizzak LM-500 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 155/70 R19 |
| Kod producenta | 3286340833219 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | Q (do 160 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Homologacja | BMW (*) |
| Waga | 7,37 kg |
| Informacje dodatkowe | BMW I3 (I01) |







