Opis
Charakterystyka Bridgestone Blizzak DM-V3 235/65 R17 108 S
Ten model przeznaczony jest do jazdy w wymagających warunkach zimowych. Bridgestone Blizzak DM-V3 gwarantuje wysokie osiągi oraz doskonały poziom bezpieczeństwa bez względu na pogodę. Asymetryczny bieżnik poprzecinany jest rowkami, które układają się w zygzakowaty wzór. Zapewnia on idealne wgryzanie się opony w pokrywę śnieżną. Gęsta sieć lameli stabilizuje jazdę po lodzie, a w czasie hamowania chroni przed wpadnięciem w poślizg. Bridgestone Blizzak DM-V3 zbudowana jest ze specjalnej wielokomórkowej mieszanki gumowej, której zadaniem jest utrzymanie prawidłowego ciśnienia w oponie w ujemnej temperaturze. W rezultacie ogumienie doskonale trzyma się oblodzonej nawierzchni.
Zalety opon Bridgestone Blizzak DM-V3
- Skrócona o 9% droga hamowania na oblodzonej nawierzchni w porównaniu do modelu poprzedniej generacji
- Zwiększona o 25% wytrzymałość na zużycie w odniesieniu do poprzedniej wersji opony
- Świetna przyczepność na lodzie dzięki unowocześnionej mieszance gumowej
Zastosowanie opon Bridgestone Blizzak DM-V3
Opony przeznaczone do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Blizzak DM-V3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/65 R17 |
| Kod producenta | 3286341890716 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 108 (do 1000 kg) |
| Indeks prędkości | S (do 180 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa E |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | Przyczepność na lodzie |
| Waga | 14,227 kg |







