Opis
Charakterystyka Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 215/65 R17 99 V
Ten model jest doskonale dostosowany do wymagających warunków zimowych. Kierunkowy bieżnik odpowiada za odprowadzanie wody z powierzchni opony oraz przyczepność na ośnieżonych nawierzchniach. Poprzeczne rowki stabilizują tor jazdy na śniegu, a rowki ułożone w kształt zygzaka poprawiają trakcję i wspierają hamowanie. Za odprowadzanie wody odpowiedzialne są poszerzone rowki boczne oraz lamele wodne. System ten redukuje szanse zjawiska aquaplaningu. Natomiast osiągi na suchych nawierzchniach to zasługa poszerzonych, sztywnych klocków barkowych. Są one odporne na zniekształcenie i świetnie trzymają się drogi. Mieszanka, z której produkowana jest opona Hankook Winter i*cept evo3 X W330A, opiera się o naturalne komponenty – żywicę i krzemionkę – które zapewniają oponie doskonałą przyczepność, bez względu na temperaturę.
Zalety opon Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
- Wzmocniona konstrukcja odporna na odkształcenia i uszkodzenia
- Poprawione o 10% hamowanie na mokrej nawierzchni w stosunku do poprzedniego modelu
- Skrócona o 7% droga hamowania na śniegu w porównaniu do poprzedniej generacji
Zastosowanie opon Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Winter i*cept evo3 X W330A |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/65 R17 |
| Kod producenta | 1026379 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 99 (do 775 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11,094 kg |
| Informacje dodatkowe | W330A|SUV |







