Opis
Charakterystyka Hankook Winter i*cept evo3 W330 225/40 R18 92 V
Hankook Winter i*cept evo3 W330 to zimowy model, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i pewnie trzyma się ośnieżonej nawierzchni. Boczne rowki bieżnika mają kształt zapewniający zagarnianie większej ilości śniegu, co wspomaga utrzymywanie kontaktu ogumienia z podłożem. Krótką drogę hamowania zapewniają zygzakowate lamele 3D, które poprawiają sztywność klocków bieżnika. Przekłada się to również na stabilne prowadzenie. Dodatkowe nacięcia na klockach barkowych wspomagają szybkie odprowadzanie wody. Hankook Winter i*cept evo3 W330 produkowana jest z mieszanki gumowej Aqua Pine. Zawarta w niej żywica poprawia utrzymanie przyczepności nawet w bardzo niskiej temperaturze.
Zalety opon Hankook Winter i*cept evo3 W330
- Unikatowy kształt rowków bocznych dla lepszej przyczepności na śniegu
- Krótka droga hamowania na w warunkach zimowych dzięki zygzakowatym lamelom 3D
- Mieszanka Aqua Pine z żywicą wspomagającą przyczepność w ujemnej temperaturze
Zastosowanie opon Hankook Winter i*cept evo3 W330
Opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | runflat |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Winter i*cept evo3 W330 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/40 R18 |
| Kod producenta | 1030946 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 92 (do 630 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | Run on flat |
| Waga | 10,921 kg |
| Informacje dodatkowe | W320B|HRS – Hankook Runflat System |







