Opis
Charakterystyka Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/60 R18 100 H
Druga generacja Goodyear Efficient Grip SUV – wielokrotnie docenianej w niezależnych testach opony cechuje się jeszcze krótszymi drogami hamowania oraz zwiększoną wytrzymałością. W zatrzymywaniu się na mokrym asfalcie pomaga technologia Wet Braking. Dzięki niej elastyczne klocki bieżnika odpowiednio się wyginają, przyspieszając usuwanie wody i poprawiając przyleganie do nawierzchni. W przypadku suchych dróg nad hamowaniem czuwa technologia Dry Stability Plus. Jej zaletą są odpowiednio usztywnione żebra, które wspomagają utrzymanie stabilności podczas nagłego zatrzymywania się. W przypadku Goodyear Efficient Grip 2 SUV na uwagę zasługuje też wysoka odporność na pękanie i wydłużony okres eksploatacji.
Zalety opon Goodyear EfficientGrip 2 SUV
- Przebiegi zwiększone o nawet 25% w stosunku do modelu poprzedniej generacji
- Technologia Mileage Plus dla większej odporności na pękanie podczas pracy w szerokim zakresie temperatur
- Skrócone drogi hamowania na suchej i mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Goodyear EfficientGrip 2 SUV
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Goodyear |
| Model bieżnika | EfficientGrip 2 SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/60 R18 |
| Kod producenta | 581660 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 11,712 kg |
| Informacje dodatkowe | EVR-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych |







