Opis
Charakterystyka Barum Bravuris 6 235/50 R19 103 V
Barum Bravuris 6 to model klasy budżetowej, który został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa, efektywności, a także komfortu jazdy. Powiększona strefa kontaktu bieżnika z podłożem przekłada się na poprawę przyczepności oraz skuteczności hamowania, a także na wzrost pewności prowadzenia na suchej drodze. Zintegrowana konstrukcja bieżnika zapewnia wyższą odporność na zużycie, dzięki czemu Barum Bravuris 6 może zaoferować dłuższy okres użytkowania w porównaniu z modelem wcześniejszej generacji. Dzięki wykorzystaniu nowej mieszanki gumowej oraz przeprojektowaniu konturów opony udało się zredukować opory toczenia, co przekłada się na mniejsze spalanie, a w autach elektrycznych na wyższy zasięg na jednym ładowaniu. Ponadto model Barum Bravuris 6 generuje niższy hałas toczenia, dzięki czemu zapewnia lepszy komfort podróżowania.
Zalety opon Barum Bravuris 6
- Powiększony obszar kontaktu z podłożem dla wyższego bezpieczeństwa na suchej drodze
- Zintegrowana konstrukcja bieżnika zapewniająca dłuższy okres użytkowania
- Nowa mieszanka gumowa i przeprojektowany kontur opony dla niższych oporów toczenia
Zastosowanie opon Barum Bravuris 6
Opony do samochodów osobowych przeznaczone na sezon letni.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Barum |
| Model bieżnika | Bravuris 6 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/50 R19 |
| Kod producenta | 15422210000 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 10,763 kg |







