Opis
Charakterystyka Barum Bravuris 5HM 275/30 R19 96 Y
Ten model jest przeznaczony dla kierowców o zrównoważonym stylu jazdy. Zapewnia wówczas bezpieczną przyczepność oraz odpowiedni komfort podróżowania. Propozycja czeskiej marki opiera się o wykorzystanie technologii koncernu Continental. W rezultacie tej współpracy powstał Barum Bravuris 5HM – opona o asymetrycznym bieżniku z masywnymi, zamkniętymi blokami na obręczy barkowej. Bloki bieżnika, razem z opatentowanymi lamelami, wspomagają kontrolę nad kierunkiem jazdy. Model ten szybko reaguje na manewry kierownicy. Nowoczesna mieszanka High Mileage gwarantuje nie tylko przyczepność, ale także sporą odporność na zużycie.
Zalety opon Barum Bravuris 5HM
- Obniżone opory toczenia dzięki dopracowanej konstrukcji żebra centralnego
- Wysoka odporność na zniekształcenia
- Zoptymalizowany rozkład sił nacisku opony na podłoże dla równomiernego zużywania się ogumienia
Zastosowanie opon Barum Bravuris 5HM
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Barum |
| Model bieżnika | Bravuris 5HM |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/30 R19 |
| Kod producenta | 15408530000 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 10,963 kg |







