Opis
Charakterystyka Yokohama Advan Winter V907 235/55 R19 105 V
Yokohama Advan Winter V907 to zimowy model klasy premium zaprojektowany, aby połączyć dynamiczne osiągi oraz zimowe bezpieczeństwo. W efekcie może zaoferować zrównoważone parametry na suchych i mokrych nawierzchniach. Wzór bieżnika z poprzecznymi kanałami w kształcie litery „V” oraz dwoma rowkami obwodowymi pozwala na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu spod opony. Trójwymiarowe lamele na klockach bieżnika zwiększają liczbę krawędzi zaczepiających się o warstwę śniegu i lodu, co zwiększa przyczepność niezbędną podczas przyspieszania i hamowania – szeroki obszar bieżnika maksymalizuje ten efekt. Do wytwarzania opon Yokohama Advan Winter V907 wykorzystywana jest podwójna warstwa mieszanki gumowej. Parametry mieszanki odpowiadają za właściwości jezdne na śniegu, ale wpływają również na zachowanie opony w suchych warunkach, zwiększając m.in. stabilność prowadzenia. Warstwa bieżnika o niskim nagrzewaniu redukuje opory toczenia i zwiększa efektywność energetyczną.
Zalety opon Yokohama Advan Winter V907
- Trójwymiarowe lamele nowej generacji dla jak najwyższej przyczepności na śniegu
- Kierunkowy bieżnik dla szybkiego odprowadzania wody i błota pośniegowego spod opony
- Podwójna mieszanka gumowa dla lepszej równowagi osiągów na suchej i mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama Advan Winter V907
OOpony zimowe klasy premium przeznaczone do SUV-ów oraz samochodów z napędem spalinowym i elektrycznym o sportowej charakterystyce prowadzenia.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | Advan Winter V907 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/55 R19 |
| Kod producenta | 4548515323444 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 105 (do 925 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 13,246 kg |







