Opis
Charakterystyka Vredestein Wintrac 185/65 R15 88 H
Ten model jest dostosowany do potrzeb kierowców, którzy nie uznają kompromisów w sezonie zimowym. Jego doskonałe osiągi gwarantują bezpieczną i dynamiczną jazdę nawet na mocno zaśnieżonych nawierzchniach. Opona Vredestein Wintrac posiada kierunkowy wzór bieżnika. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w trakcie jazdy w trudnych warunkach. Opatentowane lamele 3D chronią przed aquaplaningiem. Wspomagają również system rowków, który szybko oczyszcza oponę z błota pośniegowego. Mieszanka gumowa wzbogacona w krzemionkę zapewnia odpowiednią elastyczność ogumienia w czasie mrozów i chroni przed szybkim zużyciem.
Zalety opon Vredestein Wintrac
- Zwiększona o 10% odporność na wystąpienie zjawiska aquaplaningu w stosunku do poprzedniego modelu
- Większy o 5% obszar styku z nawierzchnią w porównaniu do wcześniejszej generacji
- Użytkowanie wydłużone o nawet 10 tys. km
Zastosowanie opon Vredestein Wintrac
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Wintrac |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/65 R15 |
| Kod producenta | 8714692505539 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 7,259 kg |







