Opis
Charakterystyka Nexen Nfera Primus 205/45 R17 88 W
Nexen N’Fera Primus to dobry wybór dla kierowców poszukujących odpowiedniej wydajności i bezpieczeństwa. Budowa bieżnika umożliwia szybką reakcję ogumienia na polecenia układu kierowniczego, a wzmocnienie żeber pozytywnie wpływa na stabilność w zakrętach oraz drogę hamowania. Mieszanka gumowa zachowuje twardość nawet w trudnych warunkach i jest odporna na uszkodzenia. Dzięki elementom bieżnika obniżającym szum generowany podczas jazdy, opona jest także cicha.
Zalety opon Nexen Nfera Primus
- Szybka reakcja na polecenia układu kierowniczego
- Krótka droga hamowania dzięki rowkom bocznym 3D
- Łatwiejsza kontrola stanu opony dzięki zintegrowanemu wskaźnikowi zużycia bieżnika
Zastosowanie opon Nexen Nfera Primus
Opony przeznaczone są do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Nexen |
| Model bieżnika | Nfera Primus |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/45 R17 |
| Kod producenta | 8807622103087 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 8,11 kg |







