Opis
Charakterystyka Goodride ZuperEco Z-107 215/60 R17 96 V
Opona przeznaczona jest przede wszystkim do jazdy po miejskich drogach, dla kierowców o umiarkowanym stylu jazdy. Asymetryczny bieżnik to rozwiązanie zaczerpnięte z modeli opon przeznaczonych do limuzyn, samochodów sportowych oraz pojazdów o większej mocy silnika. Jego zewnętrzna strona umożliwia płynne pokonywanie zakrętów. Dzięki temu Goodride ZuperEco Z-107 dobrze wchodzi w zakręty i pewnie wychodzi z nich, bez utraty trakcji. Wewnętrzna strefa odpowiada natomiast za osiągi na mokrych drogach, czyli za skuteczne odprowadzanie wody. Asymetryczna budowa przekłada się również na równomierne zużycie.
Zalety opon Goodride ZuperEco Z-107
- Przedłużone użytkowanie dzięki wytrzymałej mieszance gumowej
- Skuteczny drenaż dla zminimalizowania ryzyka aquaplaningu
- Doskonała przyczepność w zakrętach
Zastosowanie opon Goodride ZuperEco Z-107
Opona przeznaczona do samochodów kompaktowych oraz osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | ZuperEco Z-107 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/60 R17 |
| Kod producenta | 6938112620950 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 10,14 kg |







