Opis
Charakterystyka Tracmax A/S TRAC SAVER 175/70 R13 82 T
Całoroczny model Tracmax A/S Trac Saver został stworzony z myślą o kierowcach, którzy chcą jeździć na oponach o dobranych parametrach, ale nie chcą wydawać na nie zbyt dużej kwoty. Ogumienie oferuje krótkie drogi hamowania na mokrych nawierzchniach oraz skuteczność na drogach pokrytych śniegiem. Sprawność tego modelu w sezonie zimowym potwierdza certyfikat 3PMSF. Opony Tracmax A/S Trac Saver pasują do bardzo szerokiej gamy pojazdów – można je zamontować na felgi od 13 do 20 cali. Sprawdzą się przede wszystkim w samochodach miejskich. Docenią je kierowcy lekkich, zwrotnych aut, którzy rzadko wybierają się w podróż poza bezpieczne, dobrze utwardzone drogi. To jeden z tańszych modeli całorocznych, który jest w stanie zaoferować bezpieczeństwo jazdy. Zimą skutecznie radzą sobie z odprowadzaniem błota pośniegowego, latem oferują wysoką sterowność i komfortową jazdę. Opony Tracmax A/S Trac Saver są również dostępne we wzmocnionym wariancie XL.
Zalety opon Tracmax A/S TRAC SAVER
- Ogumienie zapewniające odpowiednią jakość, oferowane w przystępnej cenie
- Doskonałe do aut miejskich
- Opony całoroczne – oszczędność czasu i pieniędzy
Zastosowanie opon Tracmax A/S TRAC SAVER
Opony Tracmax A/S Trac Saver przeznaczone są do samochodów osobowych, które poruszają się głównie po drogach miejskich.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | A/S TRAC SAVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/70 R13 |
| Kod producenta | TSR1309 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 82 (do 475 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 6,3 kg |







